Güngören oto ekspertiz

Güngören oto ekspertiz

İstanbul göngörende araç ekspertiz yaptırmayı düşünüyorsanız ve tarafsız bir işlem için Oto harita ekspertiz firmasını ziyaret edin, İstanbul Güngören Oto EkspertizGüngören EkspertizGüngören Araç Ekspertiz, Güngören Expertiz, konusunda sizlere bu makalemizde uzman ekip ve kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğiniz binlerce paranın hakkını garantili ekspertiz yaparak veriyoruz.

Tıkla ara ; 05324239042

Güngören araç ekspertiz fiyatları için irtibata geçiniz.

 

Güngören Araç Ekspertiz İle Garanti Bir Alışveriş,

Mobil Oto Ekspertiz,

Araçların ikinci el olarak alım satımı için mobil oto ekspertiz hizmeti alınması son derece önemlidir.

Mobil oto ekspertiz aracın başında olsanız da olmasanız da size satın alacağınız ikinci el aracın niteliklerini en iyi şekilde raporlayan bir sistemdir. Aracınızın motorundan elektronik kısımlarına, soğutmasından marşipiyeline kadar her yerini kontrol eden ekspertizler size tüm detayları rapor eder. Siz de aracı alıp almayacağınıza karar verirsiniz. Oto alım satımında son derece önemli olan ekspertiz hizmeti, kusurların belirlenmesi ve aracın alınırken tüm hatalarının bilinerek alınması açısından gereklidir. Kimse ne sorunu olduğunu bilmediği bir aracı almak istemez. Yarı yolda kalmamak için tercih edeceğiniz ekspertiz hizmeti için gerek şehir içi gerekse şehir dışındaki araçlar için rapor alabilirsiniz.

Mobil Ekspertiz İçin Şehir Dışındaki Araçlar da Güvende!

Satın almak istediğiniz araç farklı bir kentte olsa da önemli değil. Çünkü mobil ekspertiz yaptırarak istediğiniz yerdeki aracın tüm mekanik ve görsel detaylarını öğrenebilirsiniz. Profesyonel uzmanlar tarafından desteklenen sistemimizde her model ve segmentte araç ekspertize edilmektedir. Aldığınız aracın neyi var neyi yok öğrenmek isterseniz en güvenilir yol mobil oto ekspertizi olmaktadır. Aracınızın tüm özelliklerini bilerek almak, ne kadar süre idare edeceğinizi anlamak için mutlaka ekspertiz kontrollerini yaptırarak satın alın. Profesyonel ekibimizden destek almak için her zaman bizi arayabilir, randevu taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

 

istanbul oto ekspertiz hizmetleri sizlere en iyi çalışmaları sunmaktayız.

Oto Harita oto Ekspertiz istasyonunda olması gereken cihaz listesi aşağıdadır;

1 Yanal kayma test cihazı,
Süspansiyon test cihazı,
3 Fren test cihazı, 3 kademeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre,
5 Lift Opsiyonel,
6 Boşluk test cihazı,
7 Arıza tespit cihazı,
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel,
9 Akü test cihazı,
10 Far ayar cihazı Opsiyonel,
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital,
12 Lastik basınç hava saati,
13 Boya kalınlık ölçme cihazı,
14 Kompresör ve şartlandırıcı,
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

Oto Harita firması ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir. Mobil oto ekspertiz

Oto harita firmamızda son sistem ekipman ile çalışmalar yapılmaktadır. Firmamızda siz çayınızı içerken ekip arkadaşlarımız aracınızı son sistem ekipmanlar ile analiz edip raporunu sizlere sunmaktadır.