Aston martin oto ekspertiz

Aston martin oto ekspertiz

Tıkla ara ;05324239042

Aston martin araç ekspertiz, Vantage, Rapide, Db9, Dbs, Vanquish, Virage, modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Yeni bir araba almak herkesin hayali ama bütçeniz yeterli olmadığı için 2.el araba almak istiyorsunuz, alacağınız araç ile ilgili hiç bir bilginiz yok, alacağınız aracın sahibi arabasının garantili olduğunu söylüyor ama söylemek sizi tatmin etmemeli almayı düşündüğünüz araba ileride telafisi olmayan kötü sürprizler yaşatabilir, en iyisi hiç riske girmeyin tam da aradığınız adresiniz Aston martin oto expertiz donanımlı elektronik ekip ve ekipmanlarımız çok kısa sürede eksiksiz detaylı  tüm bilgileri  yetkili personellerimiz resimli ve videolu olarak sizlerin bilgisine sunarak belgeleri ile müşterilerimize sunmaktayız. Aracınızın orjinal olup olmadığını tüm detaylı incelemeler sonucu en kısa zamanda bulmaktayız. Tercihiniz, tüm tecrübeleri ile Aston martin araç expertiz olarak hizmet vererek sizlerin memnun etmektir.

Tarafsızlığımızdan dolayı ekspertis sektöründe Aston martin araç expertiz olarak uzun yıllardır hizmetimizi garanti vererek yapmaktayız, önceliğimiz siz müşterilerimizin memnuniyetini, emniyetini ve konforunu sağlamaktır. Cazip fiyat seçeneklerimiz, ödeme koşullarımız sizlerin imkanlarına da kolaylıklar sunmaktadır.

Ekspertiz istasyonunda olması gereken cihaz listesi aşağıdadır; (TS13805 Ek A)

1 Yanal kayma test cihazı
Süspansiyon test cihazı
3 Fren test cihazı, 3 kadelmeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre
5 Lift Opsiyonel
6 Boşluk test cihazı
7 Arıza tespit cihazı
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel
9 Akü test cihazı
10 Far ayar cihazı Opsiyonel
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital
12 Lastik basınç hava saati
13 Boya kalınlık ölçme cihazı
14 Kompresör ve şartlandırıcı
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

Ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Araç modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, araç kontrol hakkında bilgilendirmedir. Mobil oto ekspertiz

Oto harita firmamızda son sistem ekipman ile çalışmalar yapılmaktadır.  Aston martin araç ekspertiz, Aston martin oto ekspertiz, Aston martin araç expertiz, Aston martin araç expertiz, Aston martin Vantage ekspertiz, Aston martin rapide ekspertiz, Aston martin Db9 ekspertiz, Aston martin dbs ekspertiz, Aston martin Vanquish ekspertiz, Aston martin virage ekspertiz,