istanbul masöz

Güngören Oto Ekspertiz

Güngören Oto Ekspertiz

Haznedar Oto Ekspertiz

Otoexper.net İstanbul Oto Ekspertiz Hizmeti Randevu için arayınız
Hemen Randevu Alabilirsiniz! Pazar günleri Açığız. Hafta sonları hizmet vermekteyiz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Oto Ekspertiz hizmeti firmamız tarafından profesyonel bir şekilde, uzun yıllardan beri yürütülen bir hizmettir. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak, müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır.

Oto Ekspertiz Nedir?

Oto ekspertiz araç ustalarının araçları enine boyuna inceleyerek, aracın ilk kilometresinden itibaren oluşan tüm durumlar hakkında detaylı bilgiyi ortaya koymasına denir. Oto ekspertizleri teknik cihazlar ve ekipmanlar kullanarak aracın durumunu kullanıcıya aktarır.

Oto Ekspertiz Raporu Nedir?

Güngören oto ekspertiz hizmet noktalarında müşterilerin tercih etmiş oldukları pakete göre düzenlenen ve aracın mevcut durumu ile ilgili sunulan detaylı rapora oto ekspertiz raporu denmektedir.

Kaliteli Hizmet

Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyor ve sektörde öncü olarak hizmet veriyoruz.

BİZ KUSURA BAKIYORUZ. OTOEXPER.NET


Oto Ekspertiz Fiyatları Ne Kadar?

İkinci el araç alıp satarken yaptırılan testler Güngören oto ekspertiz, Otoexper.net tarafından belirli paketlere ayrılmıştır. İhtiyaca göre belirlenen paketlerden Full Plus Paket en kapsamlı paket olup, ekspertiz fiyatı alacağınız aracın doğru değerlemesi açısından bakıldığında tamamen değer olan bir rakamdır. Alacağınız ikinci el arabanın değerini belirlemek ve güvenli bir şekilde alım yapmak için maliyeti aracın fiyatlarına göre çok uygundur.

Yetkili oto ekspertiz arıyorsanız, Güngören oto ekspertiz, size çok yakın. 

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?