Güngörende Oto Ekspertiz

Güngören Oto ekspertiz

Güngören Ekspertiz

İkinci el araçların geçirdikleri kazaları ve araçla ilgili yapılan her şeyi inceleyen ekspertiz hizmeti veren firmamız ile alacağınız aracın ekspertiz raporunu çıkartabilirsiniz.

Ekspertiz, araçların kaza durumunun, araçlarda değişen parçaların, aracın çıkartacağı masrafların incelenip raporlanması demektir. bu işlemi yapan kişilere eksper denmektedir. Eksperler teknik cihazlar ve ekipmanlar ile aracı inceleyip araçla ilgili bilinmesi gereken her şeyi raporlayan kişilerdir. Eksperler sadece aracın değişen parçalarını ya da geçirdiği kazayı değil aracın ilerde çıkarabileceği masrafları da raporlarlar.

Oto ekspertiz işlemi ikinci el araçların daha önce geçirdiği kazaları, geçirdikleri kazaları raporlama işlemidir. Oto ekspertiz raporunun, ikinci el araç alınacağı zaman yaptırılması gerekilmektedir. Yaptırılmadığı durumlarda aracın problemleri tespit edilemez ve araç ilerleyen zamanlarda daha çok masraf çıkarabilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için de aracın oto ekspertiz raporuna bakılması gerekmektedir.

Oto Ekspertiz Nedir?

Araç fiyatları oldukça pahalı olabilmektedir. Araç almak isteyen kişiler de bu yüzden sıfır araç almaktansa ikinci el araç almayı tercih etmektedir. İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gereken en nemli hususlardan biri de oto ekspertiz raporunun çıkartılmasıdır. Güngören ekspertiz olarak müşterilerimize en güvenilir oto ekspertiz raporunu çıkarmaktayız.

Oto ekspertiz, ikinci el araç alımında aracın kaza durumunu, fren sistemini, değişen parçalarını, motor durumunu teknik cihaz ve ekipmanlar ile incelenmesi ve sonuçların raporlanması işlemidir. Oto ekspertiz raporu sayesinde aracı alıp almayacağınızı kesinleştirebilirsiniz. Oto ekspertiz raporunda aracın ilerde çıkarabileceği masraflar da verildiği için aracı alırken tereddüt yaşamanız engellenir. Eğer araç ilerde size problem çıkaracaksa da bu raporda belirtildiği için aracı almaktan vazgeçebilirsiniz.

Oto ekspertiz raporunu çıkaran kişilere eksper denmektedir. Kelime anlamı olarak bir konu hakkında bilgi sahibi olan uzman kişi anlamına gelen eksperler oto ekspertiz raporunu hazırlarken dürüst ve güvenilir olmalıdır. firmamız bünyesinde çalışan eksperler işini güvenilir ve dürüst bir şekilde yapmaktadırlar. En güvenilir oto ekspertiz raporunu çıkartan firmamız, müşterilerine daima güvenilir oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Oto ekspertiz ile ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorsanız www.otoexper.net internet adresinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

2.el sektöründe bize güvenin yolda kalmayın yetkili ekspertiz raporu verelim. 2. El araç Alırken Yatırımınızı Riske Atmayın! Oto Ekspertiz Raporunda Profesyonel kadro Hizmetiyle Tanışın.
✅ Dyno Testi (Motor Performans Testi)
✅ Fren Testi
✅ Süspansiyon Testi
✅ Beyin (OBD) Arıza Testi
✅ Kaporta – Boya Kontrolü
✅ Şase Kontrolü
✅ Motor – Mekanik Kontrolü
✅ Araç İçi ve Dışı Detaylı Kontrol
✅ motor conta kaçak testi
www.Otoexper.net Ekspertiz Hizmeti ile Sizi ve Sevdiklerinizi Görünmeyen Risklerden Koruyun!
*Pazar Günleri Açığız

BAKMAKLA GÖRMEK ARASINDA FARK VAR,

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

Bilgi ve Wp Konum için
0532 423 90 42 @ Güngören Oto Ekspertiz OtoExper.net

Güngören Ekspertiz

Araç Ekspertiz Güngören,

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

Oto ekspertiz Güngören

Telefon: +05324239042 Güngören Merter Ekspertiz, Haznedar Oto Ekspertiz,

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

Etiketler; Güngören Ekspertiz, Güngören oto ekspertiz, Güngören otomobil ekspertiz, Güngören araba ekspertiz, Güngören computest, Güngören Dyno, Güngören motor testi, Güngören Expertiz, Güngören Kaporta boya testi, Güngören Mekanik ekspertiz, Güngören Oto Expertiz, Güngören Araç ekspertiz, oto ekspertiz Güngören,

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;

Güngören expertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri

Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,

Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,

Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,

İstanbul Güngören ekspertiz Hizmeti.

 

Güngören Oto Expertiz

Oto ekspertiz hizmeti veren firmamız, ikinci el arabaların geçmişte yaşadığı kazaları, aracın değişen parçaları ve araçta olabilecek masrafları incelemektedir.

Oto ekspertiz, işinde uzmanlaşmış kişilerin teknik cihaz ve ekipmanları kullanarak arabaları detaylı bir şekilde inceledikten sonra arabaların hakkında bilgi verilmesi anlamına gelmektedir. Araçta yapılan incelemeler sonucunda, aracın geçmiş kazasını, aracın masraflarını, araçta değişen parçaları kısacası ikinci el araba alırken dikkat etmeniz gereken her şeyi incelemektedir.

İkinci el araba almayı düşünüyorsanız eğer yapmanız gereken ilk şey aracın oto ekspertiz raporunu hazırlatmanızdır. Aracın geçmişte yaptığı kazaları, araçta değişen parçaları, motoru, fren sistemi gibi araçla ilgili bilinmesi gereken tüm özellikleri eksperler tarafından teknik cihazlar ile incelendikten sonra rapor çıkması gerekmektedir. Oto ekspertiz araçta çıkabilecek masrafları da inceleyip bilgi verir. Güngören oto ekspertizolarak işinde son derece uzmanlaşmış ve güvenilir eksperler ile çalışmaktayız. Eksperler araç ile ilgili bilinmesi gereken tüm detaylı bilgileri ikinci el araç alacak kişiye bildirmektedir.

Ekspertiz Raporu Nasıl Alınmakta?

İstanbul gibi büyük şehirlerde araç almak çoğu zaman zor olabilmektedir. Trafiğin en yoğun yaşandığı illerin başında gelmesinin yanı sıra irili ufaklı pek çok kaza gün içerisinde meydana gelmektedir.

Bu durumda da 2.el araç almak isteyenler geçmiş zamanlarda oldukça zorlanmaktaydılar. İlanlarda yazılı olan her bilgiye kayıtsız şartsız inanmak durumunda kalmaktaydılar.

İkinci El Araç Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Araç fiyatlarının çok yükselmesi sebebiyle insanlar artık sıfır araç almak yerine ikinci el araç almayı tercih etmektedir. Fakat ikinci el araç alırken de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Eğer dikkat edilmez ise araç ilerleyen zamanlarda daha çok zarar etmenize sebep olabilir.

İkinci el araç alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri aracı kimden aldığınızı bilmenizdir. Aracın sahibini bildiğiniz sürece aracın geçmiş kayıtlarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğer aracı kimden aldığınız bilmiyorsanız eğer ilerleyen dönemlerde problem yaşama olasılığınız oldukça yüksektir.

İkinci el araç alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, aracın oto ekspertizine baktırmaktır. Oto ekspertiz, aracın geçmişte yaptığı kazaların, aracın değişen parçalarının, fren sisteminin durumunun, yani kısacası aracın fiziki durumunun nasıl olduğunun incelenmesidir. Oto ekspertiz yaptırmadığınız zaman aracın ilerde çıkartabileceği masrafları bilemezsiniz. Bu yüzden de ikinci el araba alırken mutlaka oto ekspertiz yaptırmanız gerekmektedir. Oto ekspertiz hizmeti veren firmamız ile satın alacağınız ikinci el aracın oto ekspertiz raporuna bakabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.otoexper.net. İnternet adresine bakabilirsiniz.

En İyi Güngören Oto Ekspertiz Hizmeti ✓

Otoexper.net sizin için en iyi oto ekspertiz hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güngören Oto Ekspertiz hizmetimiz oldukça detaylı olup içiniz rahat dilediğiniz zaman Güngören oto ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Üstelik ekspertiz yaptırdığınız aracı almaya karar verirseniz Conta Kaçak Testi full+full paketi alanlara hediye ediyoruz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
 • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
 • Güngören Oto Ekspertiz

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Oto expertiz Güngören

MOTOR AKSAMLARI KONTROLÜ

Güngören Oto Ekspertiz, alacağınız aracın motor aksamlarının sağlamlığını, güvenilirliğini ve standartlara uygunluğunu ölçümlendirir. Aracın motor aksamında olası arıza ve/veya sıvı kaçağı, sızdırma gibi problemler tespit edilir. Bu ölçümlendirmeler sırayla;

 • Motor Koruyucu Kapağı
 • Klima Boruları
 • Motor Yağı kontrolü
 • Radyatörler
 • Hidrolik Yağı Kontrolü
 • Fren Hidrolik Kontrolü
 • Turbo Kontrolü
 • Motor Elektrik Tesisat ve Kablo Kontrolü
 • Soğutma Su Hortumları ve Sızdırmazlık
 • Motor Isı, Ses ve izolasyon Kontrolü
 • Hidrolik Direksiyon Boru Kaçakları
 • Akü Kontrolü
 • Antiffiriz Kontrolü
 • Şanzıman ve Diferansiyel Yağı Kontrolleri,
 • En Yakın oto Ekspertiz Güngören

 • Expertiz Nedir?

Expertiz kelimesi Fransızcadan gelen bir kelimedir. Kökü expert kelimesinden gelmektedir. Günlük hayatımıza ise eksper olarak giren kelimenin anlamı ise belli bir alanda bilgi sahibi olan kişi anlamına gelmektedir. Otomobil dünyasında ise özellikle 2.el piyasasında oto ekspertiz otomobil ustalarının teknik cihaz ve ekipmanlarla otomobilleri detaylı incelemeleri bu inceleme sonrasında ise otomobilin durumu ile ilgili bilgi sunması anlamına gelmektedir.