2.el Ticari araç ekspertiz

2.el Ticari araç ekspertiz

Mobil Ekspertizle İkinci El Araçlar Güvende

 

Mobil oto ekspertiz sayesinde ikinci el araçlarınızda güvenle alım satım yapabilirsiniz. Aracınızın röntgenini çekin!

Tıkla ara ; 05324239042

Birçok aracı firma ya da satıcı ikinci elde güven verse de, oto harita ekspertiz raporu sunsa da alıcılar için bu yeterli değildir. Daha güvenilir ve şüpheye mahal vermeyecek yaklaşımlarla ikinci e alış satış işlemlerinde alıcının rapor alacağı birine güvenmesi önemlidir.

Bu hizmet için mobil olarak hizmet veren ve her yerde bulabileceğiniz oto harita ekspertizler, güvenilir ve kaliteli muayene yaparak içinizi rahatlatacaktır. Raporunuzu alıp aracın bir nevi röntgenini çekmek için bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hem uygun fiyatlar hem de güvenilir bir hizmet sunan firmamız, ikinci elde güven arayanların bir numaralı yardımcısı oluyor.

İkinci el araçların da güvenle satın alınabileceği firmamızda oto ekspertizler aracılığıyla birçok aracın hakiki değerini ve özelliklerini bulabilirsiniz.

Ekonomik, Güvenli ve Hızlı Sonuçlar araç ekpertiz

Firmamızda mobil oto ekspertiz hizmeti, ekonomik, güvenilir ve hızlı biçimde yapılır. Siz aracın başında olmasanız bile uzmanımız detaylı muayene sonrası size detaylı bir rapor sunar. Bu rapor sonucunda da aracın tüm iç özellikleri ve sorunlarını, değişen parçalarını, hasar durumunu öğrenmeniz mümkün olur. Güvenilir alışveriş yapmak istediğinizde, aracın içini dışını inceleyebilmeniz için yeterli bilgiye sahip olmadığınıza üzülmeyin. Uzmanlarımız size neyi var neyi yok detaylı biçimde iletecek, sonucu kaşeli ve imzalı biçimde gönderecektir.

istanbul oto ekspertiz hizmetleri sizlere en iyi çalışmaları sunmaktayız.

Oto Harita oto Ekspertiz istasyonunda olması gereken cihaz listesi aşağıdadır;

1 Yanal kayma test cihazı,
Süspansiyon test cihazı,
3 Fren test cihazı, 3 kademeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre,
5 Lift Opsiyonel,
6 Boşluk test cihazı,
7 Arıza tespit cihazı,
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel,
9 Akü test cihazı,
10 Far ayar cihazı Opsiyonel,
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital,
12 Lastik basınç hava saati,
13 Boya kalınlık ölçme cihazı,
14 Kompresör ve şartlandırıcı,
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

Oto Harita firması ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir. Mobil oto ekspertiz

Oto harita firmamızda son sistem ekipman ile çalışmalar yapılmaktadır. Firmamızda siz çayınızı içerken ekip arkadaşlarımız aracınızı son sistem ekipmanlar ile analiz edip raporunu sizlere sunmaktadır.