İkinci El Araç Ne Kadar Sağlam?

İkinci El Araç Ne Kadar Sağlam?

 

İkinci el araç alırken şüpheleriniz mi var? Beğendiğiniz araç şehir dışında ve gidemiyor musunuz? O zaman mobil oto ekspertiz hizmeti tam size göre!

Tıkla ara ; 05324239042

Herkes sıfır araç alacak kadar zengin olmadığından ikinci el araç alırken oto ekspertiz de araç kadar önemlidir. Almak istediğiniz araç şehir dışındaysa, özelliklerinden sağlamlığından emin değilseniz mutlaka mobil ekspertizler ile aracın neyi var neyi yok öğrenmelisiniz.

 

Ekspertiz denildiğinde ilk akla gelen emlak alırken yapılan değerleme oluyor. Ancak araç alırken de ekspertiz son derece önemlidir. Bu ekspertizler sayesinde alıcı için de satıcı için de güven ortamı oluşur. Tarafsız bir gözlem ve muayene sonucu aracın mevcut durumu ortaya çıkar.

Alıcı da gönül rahatlığıyla satın almak istediği ürünleri alır ve her iki taraf için de sorunsuz bir alışveriş deneyimi söz konusu olur.

Mobil Oto Ekspertiz Sizin İçin Araçlara Baksın

Her zaman beğendiğiniz araç bulunduğunuz şehirde olmayabilir. Bu durumda mobil oto ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylece siz yerinizden kalkmadan, zaman kaybetmeden uzmanlarımız aracın yanına gider ve size yapılan muayene sonucu detaylı bir rapor verir. Siz farklı bir yerde olsanız bile kargoyla gönderilen rapor sonucuna göre aracın güncel durumunu öğrenebilirsiniz. Güvenilir bir çözüm olan mobil oto ekspertiz hizmeti, hem zamandan hem de ekonomiden kazanmak istemeyenlere uzman önerisi sunuyor.

Oto Harika oto Ekspertiz istasyonunda olması gereken cihaz listesi aşağıdadır; (TS13805 Ek A)

1 Yanal kayma test cihazı
Süspansiyon test cihazı
3 Fren test cihazı, 3 kademeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre
5 Lift Opsiyonel
6 Boşluk test cihazı
7 Arıza tespit cihazı
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel
9 Akü test cihazı
10 Far ayar cihazı Opsiyonel
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital
12 Lastik basınç hava saati
13 Boya kalınlık ölçme cihazı
14 Kompresör ve şartlandırıcı
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

Oto Harita firması ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir. Mobil oto ekspertiz

Oto harita firmamızda son sistem ekipman ile çalışmalar yapılmaktadır. Firmamızda siz çayınızı içerken ekip arkadaşlarımız aracınızı son sistem ekipmanlar ile analiz edip raporunu sizlere sunmaktadır.