Bağcılar Merkez oto ekspertiz

Bağcılar Merkez oto ekspertiz

Oto Harita Güngören ikinci el Araç tarafsız ve güvenilir araç ekspertiz merkezinde sizlere aracınız ile ilgili kısa bilgiler sunacağız.  Güngören İkinci el oto ekspertiz

Türkiye standartlarına uygun Marka ve model araç kontrolü ve yürüyen akşamlarında motor kısımlarında, kaporta ve araç altı detaylı kontrollerinde Oto Harita firmamızı garantili olarak seçebilirsiniz. Yaptığımız Ufak ayrıntılar ile sizi büyük zarardan kurtaracağız. Parkurda ki profesyonel ekip ile sizlere son sistem dinomo metre ile motor kontrol yapılmaktadır.

Tıkla Ara ; 0532 423 90 42

Oto Harita ekspertiz firması olarak sizlere Kaporta Boya testi ile alakalı kısa bilgiler sunacağız.

Kaporta Boya Testi

Kaporta; arabaların motor, sürücü ve yolcu bölümleri ile değer tüm parçalarını kapatan metal bölümler olmaktadır. Bu metal bölümlerde yani kaporta ve boyalarda oluşan hasarlar ise direkt olarak arabanın kullanım ömrünü ve dayanıklılığını etkileyecektir. Bu tür sorunları önceden belirlemek için de kaporta boya testi uygulanmaktadır.

Kazalı Aracın Anlaşılması Nasıl Olur?

Kaporta ve boya testleri araçların milimetrenin binde biri hassasiyeti ile yapılmaktadır. Cihazlar ile yapılacak olan boya ve kaporta kontrolleri şu işlemleri kapsamaktadır.

  • Gövde kontrolü
  • Tampon ve Travers kontrollerinin yapılması
  • Arka tampon, bagaj, çamurluk, tavan ile kapıların kontrolü
  • İç direk kısmının testi
  • Havuz bölümünün kontrolleri
  • Ön ve arka tarafın panel kontrolleri
  • Aracın şasi kontrolleri de uygulanacaktır.

Boya ve Kaporta Kontrolleriyle Ne anlaşılacak?

Yapılacak olan araç boya ve kaporta kontrolleri sayesinde araçların ilk durumları ile şuan ki halleri arasındaki farklar ortaya çıkartılacaktır. Araca sonradan boya yapılıp yapılmadığı, yapıldı ise hangi noktaya yapıldığı belirlenecektir. Bu belirleme sayesinde de aracın daha önceden kazaya uğrayıp uğramadığı gibi bilgiler edinilmiş olacaktır.

 

Bağcılar Merkez oto expertiz iletişim ;

Oto Harita Güngören Akıncılar Mahallesi İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Güngören  araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto Harita Araç ekspertiz Merkezi. Bağcılar Merkez oto ekspertiz

Adres : 
Akıncılar Mahallesi Çukurova Sk. No:27/C Güngören – İSTANBUL

Bağcılar 2.el oto ekspertiz, Bağcılar oto ekspertiz, Bağcılar araba ekspertiz, Bağcılar araç ekspertiz, En yakın Bağcılar oto ekspertizOto Ekspertiz Bağcılar, Araç ekspertiz Bağcılar, Araba Ekspertiz Bağcılar, Bağcılar Computest, Bağcılar oto ekspertiz raporu, Bağcılar ekspertiz MerkeziMercedes A180 ekspertiz,