Güngören araç Mobil ekspertiz

Güngören araç Mobil ekspertiz

Oto harita Akıncılar mahallesi Mobil oto Ekspertiz merkezi

 

Oto alım satım konusunda uzman deneyimi yaşamak istediğinizde mobil ekspertiz olarak hizmet veren uzmanlar en büyük yardımcınız oluyor.

Tıkla ara ; 05324239042

Araç alım satımında uzman bir göz ile yola çıkmak isteyenler mobil ekspertiz aracılığıyla istediği aracın tüm özelliklerini bilerek alışveriş yapıyor. Çoğu zaman şişirilmiş özellikler yüklenen ikinci el araçlarda güven son derece önemli. Aracın yeni sahibinin güvenli bir sürüş için ihtiyacı olan her türlü gereksinim tam çalışır olmalı ve güvenilir olmalıdır.

 

Eğer güvenilir olmayan bir sistem söz konusuysa hem maddi hem de manevi olarak sorun yaşanması söz konusu olabilir. Bu yüzden her araç alım satımında istediğiniz ilde hizmet bulabileceğiniz mobil ekspertizlerle çalışabilirsiniz.

Ekspertiz Ne İşe Yarar?

İkinci el oto alırken her zaman şüpheler vardır. Bu şüpheleri gidermek için de oto ekspertiz raporu kullanılır. Bu rapor, aracın sağlık muayenesinin bir sonucudur. Hatalar, değişenler, hasarlar gibi tüm detaylar bu raporda yer alır.

Aracın geçirdiği kazalar ve gerçek kilometresi gibi özellikler oto ekspertiz raporuyla ortaya çıkar. Bu rapor sonrası aracı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. İkinci el satışı konusunda da birçok kişinin soru işaretleri vardır. Belki aracınız için fazla belki de çok fiyat istiyor olabilirsiniz. Bu durumda da size doğru fiyatlandırmaları yapma fırsatını sunmuş oluyoruz.

Mobil oto ekspertiz ile aracınızı değerinde alıp satmak için her zaman bizi tercih edebilirsiniz.

Oto Harita Oto Ekspertiz Merkezinde olması gereken cihaz listesi aşağıdadır;

1 Yanal kayma test cihazı
Süspansiyon test cihazı
3 Fren test cihazı, 3 kademeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre
5 Lift Opsiyonel
6 Boşluk test cihazı
7 Arıza tespit cihazı
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel
9 Akü test cihazı
10 Far ayar cihazı Opsiyonel
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital
12 Lastik basınç hava saati
13 Boya kalınlık ölçme cihazı
14 Kompresör ve şartlandırıcı
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

Ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir. Mobil oto ekspertiz

Güngören Mobil araç ekspertiz, Güngören Mobil ekspertiz, Güngören Mobil ekspertis, İstanbul Mobil Ekspertiz, Güngören Mobil Ekspertiz, Güngören Mobil Expertiz, Güngören Mobil oto Expertiz, Güngören Mobil oto ekspertiz,