En Yakın Ekspertiz Güngören

En Yakın Ekspertiz Güngören

Oto Ekspertiz Neden Gerekli

Alanından uzmanlaşmış ekip tarafından verilen oto ekspertiz hizmetleri sayesinde araçların hasar geçmişleri ve kilometre gibi önemli detayları bir arada bulmak mümkündür. Özellikle 2. El araç alımlarında on yaşına gelmiş araçların durumu hakkında bilgi almak amacıyla tercih edilen En Yakın oto ekspertiz Güngören, aracın yıpranma durumuna göre fiyatlarını belirlemektedir. Yapılan testler sonucunda araçla ilgili pert, tramer kaydı ve kaza durumları belirlenmektedir. Gerçekleştirilen testler sonucunda araca puan verilerek uzman görüşleri aktarılır. Görüşlere göre araç alımlarının sorunsuz bir şekilde ve gerçeğe uygun olacak şekilde gerçekleşmesi amacıyla son derece önemlidir. Aracın değiştirilen parçaları ya da ağır hasar kaydı durumu bulunuyorsa araç eksper sayesinde bunları öğrenmek çok kolaydır.

Oto Ekspertiz Nasıl Yaptırılır?

Son teknolojik cihazlarla uygulanan araç ekspertiz hizmeti, farklı aşamaların bir araya gelmesiyle meydana gelmektedir. İlk olarak aracın motor durumu kontrol edilerek motor kontrol edilir. Profesyonel ekip ve bilgisayar incelemeleriyle boya, hasar durumları, kaporta ve parça durumları kontrol edilmektedir. Aracın her alanı için gerekli titizlik gösterilerek test edilirken, özellikle mekanik yetkinlikle birlikte estetik durum hakkında da testler yapılmaktadır.

En Yakın oto ekspertiz Güngören

Testler sonucunda oto ekspertiz hizmetinde bulunan kapsama göre kayma testi, boya durumları, motor aksamları, kontroller, elektronik testler ve süspansiyon gibi paketler içinde bulunan testler araca uygulanır. Bu testlerden bir tanesi de yanal kayma testi olarak adlandırılır. Yanal kayma testi hem sıfır hem de ikinci araç alım-satım işlemleri için son derece önemli bir konudur. Diğer testler genellikle ikinci el araçlarda uygulanan testlerdir. Süspansiyon testlerinde meydana gelebilecek problemler test edilmektedir.

Güngören En iyi oto ekspertiz firması olan OtoExper.net firmamız, siz değerli müşterilerine ihtiyaç duyduğunuz her an, desteklerini sunmaya devam ediyoruz.

Oto Ekspertiz Yaptırmak Faydalı Mı?

Doğru ekip tarafından uygulana En Yakın oto ekspertiz Güngören hizmetleri gözle görülmeyecek durumda olsa da uygulanan bilgisayarlı testler ile ortaya çıkmaktadır. Kazadan sonra araçta herhangi bir parçanın değişme durumları, aracın geçmiş dönemlerde karıştığı kaza durumları, araçta kullanılan parçaların orijinalliği gibi durumlar, yazılı bir şekilde raporu hazırlanarak müşterilere sunulmaktadır. Bunlara ek olarak aracın durumuna göre oto araç rapor hazırlanır ve temiz ya da az kullanılmış gibi farklı unvanlar eklenir. Alıcı ve satıcı açısından hayati önem taşıyan özel ekspertiz raporları, araç bedeliyle uyumlu olup olmadığı konusunda detaylı raporlama sunmaktadır.

Oto Ekspertiz Olmazsa Hangi Riskler Ortaya Çıkar?

 1. Hasar kaydı: El araçlarda karşılaşılan en büyük problemlerden bir tanesi hasar kaydının eksik ya da hiç yapılmamış olmasıdır. Bazdı durumlarda araç sahipleri kaza yapsa dahi kaskoyu delmemek için aracın hasar kaydını engellemek amacıyla kayıt dışı aracı tamir ettirmektedir. Bu durumlarda karşılaşmamak için En Yakın oto ekspertiz Güngören yapılması son derece önemlidir.
 2. Orijinal Km: Araçların yüksek kilometreye sahip olması, satışını zorlaştıran en önemli etkenlerden bir tanesidir. Bu nedenle araçlarını satmak isteyen bazı bireyler, km ile oynayarak araçların orijinal km daha düşük km indirerek araç satım işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Bu durumlarla karşılaşmamak için araç ekspertiz işlemlerinin yapılması gerekmektedir.
 3. Değişen – Boya durumu: Teknolojinin gelişimiyle birlikte araçlarda meydana gelen parçaların uygun olup olmadığı kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. Kaliteli parçalarla değiştirilen araç parçaları, expertiz raporları sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu durumlarla karşılaşmamak için araçlarda boya durumu ve parça değişim durumlarının önüne expertiz raporları ile geçilebilmektedir.

Günümüzde sadece ikinci el araçlarda değil sıfır km araçlarda dahi kusurlu durumlar meydana gelebiliyor. Sıfır araçlarda bu durum istisna olsa da ikinci araç ticaretinde gerçekleştirilen farklı oyunlar, araçların değerlerinin çok üstünde satılmalarına neden olabiliyor. Araçların kusurlarından kaçınmak isteyen satıcılar genellikle tatil günleri tercih ederler. Bu nedenle hafta sonu açık oto ekspertiz hizmeti veren firmalara giderek tatil günlerinde araç alırken meydana gelebilecek risklerden kurtulmak mümkündür. Son dönemlerde Pazar günü açık oto ekspertiz hizmeti veren firmalar sayesinde riskler minimum seviyeye indirilerek satıcı-alıcı arasında meydana gelebilecek zararlar bu sayede önlenmiş oluyor. Ekspertiz firmaları, araçların değerlerinin üstünde satılmasının önüne geçilmesini engellerken, alıcı tarafının mağdur olmasını da engellemektedir.

En Yakın oto ekspertiz Güngören

 

Oto Harita İstanbul Ekipmanları Araç ekspertiz Merkezi. İstanbul Güngörendehizmet sağlamaktayız.

ADRES : 
AKINCILAR MAHALLESİ ÇUKUROVA SK. NO:27 GÜNGÖREN – İSTANBUL

 • Telefon +90 (212) 504 70 79

 • Gsm       +90 532 423 90 42

 • Güngören Ekspertiz, Merter Oto ekspertiz, Haznedar oto ekspertiz, Bahçelievler oto ekspertiz, Zeytinburnu oto ekspertiz, Davutpaşa oto ekspertiz, 
 • Güngören oto ekspertiz, Güngören fren testi, oto ekspertiz güngören, güngören dyno testi,
 • İstediğiniz araca kavuşmaz ve aracın sorunlu veya sorunsuz olup olmadığını öğrenmek için OTOEXPER.NET oto ekspertiz her zaman gereklidir.

  TIKLA ARA ; +90 532 423 90 42

  Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

  • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
  • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
  • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
  • Kaporta Kontrolü,
  • Boya Kontrolü,
  • Fren Testi,
  • Süspansiyon Testi,
  • Yanal Kayma Testi,
  • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
  • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
  • İç Ekspertiz kontrolü,
  • Dış ekspertiz kontrolü,
  • Kaporta Değişen Kontrolleri,
  • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
  • DYNO Motor Testi,
  • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
  • Haznedar Oto Ekspertiz