En Yakın oto Ekspertiz Güngören

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

Profesyonel bir oto ekspertiz hizmeti almak ve bu hizmeti kaliteli malzeme ve ekipman kullanan bir firmadan almak son derece önemlidir.

Güngören Oto ekspertiz hizmeti firmamız tarafından profesyonel bir şekilde, uzun yıllardan beri yürütülen bir hizmettir. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak, müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Profesyonel tarafsız bir hizmet sunmakla birlikte, sizlere 2. El almayı düşündüğünüz araç konusunda da tüm bilgiler sunulmaktadır. Böylece almayı düşündüğünüz Güngören ekspertiz 2. El aracın herhangi bir kusuru olup olmadığını öğrenme şansı yakalarsınız.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Güngören Oto expertiz hizmeti son derece önemli bir hizmettir. Almayı düşündüğünüz aracın herhangi bir kazaya karışıp karışmadığını mutlaka öğrenmelisiniz. Bundan dolayı firmamız TSE garantili makine ve ekipmanlar kullanarak yanıltıcı Güngören Oto ekspertiz raporlar sunmamak için büyük bir titizlikle çalışmaktadır.

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

2.el sektöründe bize güvenin yolda kalmayın yetkili ekspertiz raporu verelim. 2. El araç Alırken Yatırımınızı Riske Atmayın! Oto Ekspertiz Raporunda Profesyonel kadro Hizmetiyle Tanışın.
 Dyno Testi (Motor Performans Testi)
 Fren Testi
 Süspansiyon Testi
 Beyin (OBD) Arıza Testi
 Kaporta – Boya Kontrolü
 Şase Kontrolü
 Motor – Mekanik Kontrolü
 Araç İçi ve Dışı Detaylı Kontrol
 motor conta kaçak testi
www.Otoexper.net Ekspertiz Hizmeti ile Sizi ve Sevdiklerinizi Görünmeyen Risklerden Koruyun!
*Pazar Günleri Açığız

BAKMAKLA GÖRMEK ARASINDA FARK VAR,

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

Bilgi ve Wp Konum için
0532 423 90 42 @ Güngören Oto Ekspertiz OtoExper.net

Güngören Ekspertiz

Araç Ekspertiz Güngören,

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

Oto ekspertiz İstanbul Güngören

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

Güngören Oto Ekspertiz profesyonel makina ve ekipmanlarla hizmeti ile ikinci el araç alırken içiniz rahat olsun…

Firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite, doğru hizmet, koşulsuz

müşteri memnuniyeti olmuştur. Başarı ve sürekliliğin teminatı, hiz

mette dürüstlük ve kalitedir. Güngören Oto Expertiz, hizmet verdiği tüm sektörlerde sizlere, geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sunmaya devam edecektir.

En İyi Güngören Oto Ekspertiz Hizmeti ✓

Otoexper.net sizin için en iyi oto ekspertiz hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güngören Oto Ekspertiz hizmetimiz oldukça detaylı olup içiniz rahat dilediğiniz zaman Güngören oto ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Üstelik ekspertiz yaptırdığınız aracı almaya karar verirseniz Conta Kaçak Testi full+full paketi alanlara hediye ediyoruz.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
 • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
 • Güngören Oto Ekspertiz

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

www.otoexper.net

İstanbul Güngören Oto Ekspertiz, İstanbul Güngören Otomobil Ekspertiz, İstanbul Güngören Araba ekspertiz, İstanbul Güngören Computest, İstanbul Güngören araç checkup, İstanbul Güngören Oto expertiz, Güngören expertizleri,

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

EKSPERTİZ AŞAMALARI

Firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite, doğru hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti olmuştur. Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir. , hizmet verdiği tüm sektörlerde sizlere, geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sunmaya devam edecektir.

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

Güngören oto ekspertiz randevusu almak için tıklayın.

 Oto expertiz Güngören

MOTOR AKSAMLARI KONTROLÜ

Güngören Oto Ekspertiz, alacağınız aracın motor aksamlarının sağlamlığını, güvenilirliğini ve standartlara uygunluğunu ölçümlendirir. Aracın motor aksamında olası arıza ve/veya sıvı kaçağı, sızdırma gibi problemler tespit edilir. Bu ölçümlendirmeler sırayla;

 • Motor Koruyucu Kapağı
 • Klima Boruları
 • Motor Yağı kontrolü
 • Radyatörler
 • Hidrolik Yağı Kontrolü
 • Fren Hidrolik Kontrolü
 • Turbo Kontrolü
 • Motor Elektrik Tesisat ve Kablo Kontrolü
 • Soğutma Su Hortumları ve Sızdırmazlık
 • Motor Isı, Ses ve izolasyon Kontrolü
 • Hidrolik Direksiyon Boru Kaçakları
 • Akü Kontrolü
 • Antiffiriz Kontrolü
 • Şanzıman ve Diferansiyel Yağı Kontrolleri,
 • En Yakın oto Ekspertiz Güngören

 • Expertiz Nedir?

Expertiz kelimesi Fransızcadan gelen bir kelimedir. Kökü expert kelimesinden gelmektedir. Günlük hayatımıza ise eksper olarak giren kelimenin anlamı ise belli bir alanda bilgi sahibi olan kişi anlamına gelmektedir. Otomobil dünyasında ise özellikle 2.el piyasasında oto ekspertiz otomobil ustalarının teknik cihaz ve ekipmanlarla otomobilleri detaylı incelemeleri bu inceleme sonrasında ise otomobilin durumu ile ilgili bilgi sunması anlamına gelmektedir.

 

Oto ekspertiz işleminde aracın geçmişinden yakın geleceğe kadar çıkarabilecek tüm sorunları detaylı olarak raporlandırılmaktadır. Yapılan kazaları, değişen parçalar, boyanan yerler gibi geçmişten gelen tüm sıkıntılar raporlanırken mekanik anlamda da bozuk olan yerlerin tespiti yapılmakta ya da bozulabilecek değişmesi gereken kısımlar raporlanmaktadır.

 

Güngören ekspertiz olarak 2. El araçların incelemelerinde en ince ayrıntıya kadar her noktaya dikkat ederek büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Aldığınız raporla araba satışlarınızı rahatlıkla yapabilmektesiniz. Son model cihazlarla yaptığımız incelemeler sonrası araçla ilgili tüm detay bulgular rahatlıkla raporlandırılmaktadır.

Ekspertiz İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Uzman ekip ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. 2.el araba satış ilanlarında sıklıkla gördüğünüz ibarelerden birisi “bayandan az kullanılmış” diğeri ise “doktordan yeni” gibi ifadelerdir. Bunlar satış anlamında günümüzde pek bir ifadesi olmayan içi boş kalan cümlelerdir diyebiliriz. Günümüzde ilerleyen teknoloji le birlikte araba satışlarında da bazı değişen durumlar oldu. Bunlardan biri ise arabaların checkup yaptırılabilir duruma gelmesidir. İlanda dilediğiniz ifadeyi kullanabilirsiniz artık Bakırköy araç ekspertiz şubemize geldiğinizde araçta neler var neler yok hepsi rapor halinde sunulmaktadır.

Bu işlemin nasıl yapıldığına geldiğimizde ise kademe kademe bir işlem uygulanmaktadır. İlk olarak araç motor testine alınmaktadır. Motorun gücü ile birlikte yıpranma durumu ve aşınma gibi durumları tespit edilmektedir. Bir sonraki bölümde aracın boyanması, kaporta ve değişen parça durumları, kazasının olup olmadığı gibi detay incelemeleri yapılmaktadır.

 

Bir sonraki bölümlerde yol simülasyonu, farklı ölçümlerle motoru gücü test edilir, aracın aktarma bölümlerinde meydana gelen sürtünmeler, tekerlek ölçümleri, şanzıman ölçümleri gibi detaylara bakılmaktadır.

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

Tüm personelimiz sürekli olarak eğitimden geçmekte ve sertifika almaktadır.

Kaliteli Cihazlar

Tüm cihazlarımız üretimden teslim aşamasına kadar kontrol edilir ve TSE belgelidir.

Kaliteli Hizmet

Sizler için her zaman en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyor ve sektörde öncü olarak hizmet veriyoruz.

BİZ KUSURA BAKIYORUZ. OTOEXPER.NET

Ekspertiz Raporunda Yer Alan Detaylar

Bir aracın ekspertiz raporunda yer alan bilgiler içerisinde motor durumu, boyalı alanların işaretlemeleri, yol simülasyon bilgileri, mekanik aksanı, tekerlerin durumu gibi araca ait olan tüm bilgileri bulabilmektesiniz.

Satışı yapılmak istenilen araçla ilgili bilmeniz gereken ne varsa bu raporla elde edebilmektesiniz. Bu nedenle satış ilanlarında yer alan kazasız, boyasız, değişen parça yok gibi ifadelere kanmadan ekspertiz raporunu istediğiniz zaman tüm bu ifadelerin içini doldurmuş olmaktasınız.

Ekspertiz Raporu Nasıl Alınmakta?

İstanbul gibi büyük şehirlerde araç almak çoğu zaman zor olabilmektedir. Trafiğin en yoğun yaşandığı illerin başında gelmesinin yanı sıra irili ufaklı pek çok kaza gün içerisinde meydana gelmektedir.

Bu durumda da 2.el araç almak isteyenler geçmiş zamanlarda oldukça zorlanmaktaydılar. İlanlarda yazılı olan her bilgiye kayıtsız şartsız inanmak durumunda kalmaktaydılar.

Günümüzde ise satın almak istediğiniz aracı Güngören araç ekspertiz belgesi almak için firmamıza getirdiğiniz takdirde kısa süre içerisinde araçla ilgili bilmeniz gereken her detayı öğrenebilmektesiniz. Gönül rahatlığı ile aracı satın alabilirsiniz verdiğimiz bu belğe ile.

Oto ekspertiz fiyatları için arayınız.

 Oto ekspertiz Güngören

Telefon: +05324239042 Güngören Merter Ekspertiz, Haznedar Oto Ekspertiz,

En Yakın oto Ekspertiz Güngören

Etiketler; Güngören Ekspertiz, Güngören oto ekspertiz, Güngören otomobil ekspertiz, Güngören araba ekspertiz, Güngören computest, Güngören Dyno, Güngören motor testi, Güngören Expertiz, Güngören Kaporta boya testi, Güngören Mekanik ekspertiz, Güngören Oto Expertiz, Güngören Araç ekspertiz, oto ekspertiz Güngören,

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;

Güngören expertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri

Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,

Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,

Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,

İstanbul Güngören ekspertiz Hizmeti.

 

En Yakın oto Ekspertiz Güngören