Esenler Oto ekspertiz Merkezi

Esenler Oto ekspertiz Merkezi

Esenlerde Oto ekspertiz

Güvenilir tercih yapmak isteyenler için oto ekspertiz kontrolleri ile gerçekleştirilecek çalışmalar ikinci el araçlarda detaylı bilgi alınmasını sağlamaktadır.

Sıfır araç almak yerine ikinci el araç satın almak isteyenler için Esenler oto ekspertiz çalışmaları ile bölgedeki taleplerin karşılanması sağlanmaktadır. Detaylı şekilde yapılacak olan kontroller daha önce araçlarda yapılmış olan değişim ya da onarım çalışmalarına dair detaylı bilgi alınmasını sağlamaktadır.

İtinalı şekilde gerçekleştirilecek olan kontrollerin ardından bilgisayar ortamında hazırlanan raporlar merak ettiğiniz konularda bilgi almanızı sağlamaktadır. Esenler’de ihtiyaç duyduğunuz her durumda yapacağınız talepler doğrultusunda belirtilen tarih ve saatte hizmet alabilirsiniz. Araç üzerinde yapılacak olan kontrollerin ardından hazırlanacak olan rapor ile araç iç ve dış aksamlarında yapılmış olan değişimler ya da onarımlar olup olmadığının belirlenmesi sağlanmaktadır.

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Otoexper.net Oto Ekspertiz Esenler

Kaliteli Hizmet Anlayışı

İkinci el araç almak isteyenler için gerçekleştirilecek olan kontroller özellikle araçta daha önce yapılmış olan değişimler hakkında bilgi alınmasını sağlamaktadır. Kullanılan teknik cihazlar ve ekipmanlar ile otomobil içerisinde ve dışarısında yapılacak olan incelemeler ile araç hakkında belirlenecek olan görüş satın alacağınız aracın belirlenmiş olan fiyata deyip değmediğini anlamanızı sağlamaktadır.

Uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilecek olan kontroller sırasında bilgisayarlı cihazlar kullanılmaktadır. Bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek olan kontroller daha kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Ayrıntılı şekilde yapılan incelemeler sırasında pek çok farklı noktanın incelenmesi ile yapılan değişimler ya da araçta hasar olup olmadığının belirlenmesi sağlanmaktadır.

Esenler Oto ekspertiz Merkezi

Profesyonel Oto Ekspertiz Hizmetleri

Daha önce kullanılmış olan ikinci el araçlarda özellikle yaşamış olan kazalar ya da araçtaki farklı sebeplerden dolayı yapılan değişimler konusunda ayrıntılı bilgi almak isteyenler için tarafsız şekilde gerçekleştirilecek olan kontroller ile güvenilir hizmet almanı sağlamaktadır. Bu alanda uzman olan ekip gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarda gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Tamamen profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan oto ekspertiz Esenler çalışmalarıyla bölgedeki taleplerinizi karşılamaktadır. Araçta özellikle geçmiş zamanlarda yaşamış olan kazalar nedeniyle değişen parçaların olup olmadığı ya da mekanik aksamında bozulan herhangi bir parça nedeniyle masraf çıkıp çıkmayacağı gibi pek çok farklı ayrıntının hesaplanmasıyla detaylı raporlar hazırlanmaktadır.

2.el sektöründe bize güvenin yolda kalmayın yetkili ekspertiz raporu verelim. 2. El araç Alırken Yatırımınızı Riske Atmayın! Oto Ekspertiz Raporunda Profesyonel kadro Hizmetiyle Tanışın.

✅ Dyno Testi (Motor Performans Testi)
✅ Fren Testi
✅ Süspansiyon Testi
✅ Beyin (OBD) Arıza Testi
✅ Kaporta – Boya Kontrolü
✅ Şase Kontrolü
✅ Motor – Mekanik Kontrolü
✅ Araç İçi ve Dışı Detaylı Kontrol
✅ motor conta kaçak testi
www.Otoexper.net Ekspertiz Hizmeti ile Sizi ve Sevdiklerinizi Görünmeyen Risklerden Koruyun!
*Pazar Günleri Açığız

Esenler Oto ekspertiz Merkezi

Bilgi ve Wp Konum için
0532 423 90 42 @ Güngören Oto Ekspertiz OtoExper.net

Güngören Ekspertiz

İkinci El Esenler Araç Ekspertiz Kontrolleri

Esenler Oto ekspertiz Merkezi

Bilgisayar Ortamında Araç Kontrolleri

Gelişen teknoloji sayesinde ikinci el araçlarda gerçekleştirilecek olan kontroller bilgisayar sistemli ekipman ve cihazlar ile daha kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Tamamen teknolojiye dayalı şekilde gerçekleştirilecek olan kontroller ile ayrıntılı şekilde bilgi alınmasını sağlamaktadır. Araçlarda uygulanacak olan testler ve uygulamalar ile araca dair ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır.

Alanında uzman olan teknisyenler detaylı şekilde yapmış oldukları kontroller ile aracın motor aksamında arıza olup olmadığını, araçta boyama yapılıp yapılmadığını, herhangi bir parçasında arıza olup olmadığını belirlemektedir. Bu sayede ekstra masraf oluşup oluşmayacağı da hesaplanmaktadır. Güvenilir tercih yapmak istediğiniz her durumda gerçekleştirilecek olan kontroller ile satın almak istediğiniz araca dair detaylı bilgi almanız sağlamaktadır.

En İyi Güngören Oto Ekspertiz Hizmeti ✓

Güngören Ekspertiz

Güngören Oto Ekspertiz Fiyatları

Uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almak isteyenler yapılan incelemelerin kapsamına göre belirlenmiş olan fiyatlar ile bütçelerine uygun hizmet alabilirler. Bahçelievler’de gerçekleştirilen çalışmalar ile bu alandaki taleplerinizi en kısa sürede karşılanmaktadır. Tamamen güvenilir hizmet sunabilmek adına uzman ekip tarafından yapılacak olan çalışmalar sırasında her ayrıntıya dikkat edilmektedir.

Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan Güngören araç ekspertiz çalışmaları kısa sürede tamamlanmaktadır. Belirlenmiş olan tarih ve saatte aracı getirmeniz halinde detaylı şekilde yapılan incelemelerin ardından hazırlanacak olan rapor üzerinden istediğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır. Tamamlanan çalışmaların ardından rapor kısa sürede teslim edilmektedir. Pazar günü açık oto ekspertiz, hafta sonu açık oto ekspertiz hizmetleri için arayınız.

Oto Ekspertiz Güngören

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Esenlerde oto Ekspertiz

Esenler Oto ekspertiz Merkezi

Esenlerde Oto Ekspertiz Fiyatları

Yapılacak olan incelemelere göre belirlenmiş olan fiyat seçenekleri üzerinden hizmet verilmektedir. Uygun bütçeyle kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda istedikleri tarih ve saatte hizmet alabilirler. Verilen randevuya uygun şekilde hareket etmeniz durumunda beklemek zorunda kalmadan kısa süre içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Fiyatlar konusunda bilgi almak ya da Esenlerde araç ekspertiz hizmetlerinden yararlanmak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler doğrultusunda taleplerini iletebilirler. Yapılan incelemelerin ardından hazırlanmış olan rapor üzerinden ayrıntılı bilgi alınması sağlanmaktadır. Kısa sürede hazırlanan raporlar araç hakkında bilgi alarak tercih yapmanızı sağlamaktadır.

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Motor Kontrolleri,
 • Lift üzerinde Ön Takım Boşluk Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik hava ve yeterlilik Testi, Akü Güç testi ,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamları Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta testi, HO2 isteğe bağlı Aracın Motor Kapağında ağır Hasar kontrolu,
 • Güngören Ekspertiz

  • Esenler Oto ekspertiz Merkezi

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Güngören ekspertiz fiyatları çok uygun fiyatlarla, garantili ekspertiz imkanlarını sizlere sunuyor.

Bakırköy oto ekspertiz fiyatlarımızı öğrenmek için ARAYINIZ.

www.otoexper.net

Güngören Oto expertiz Fiyatları

1 Oto Ekspertiz Nedir?
2 Oto Ekspertizde Ne Yapılır?
3 Neden Tüm Otomobil Alımlarında Oto Ekspertiz Yaptırılmalı?
4 Oto Ekspertiz Aracıma Zarar Verir Mi?
5 Otomobil Alım Satım İşlemlerinde Sık Karşılaşılan Düzenbazlıklar
6 Oto Ekspertize Dahil Olan Tüm Hizmetler
7 Oto Ekspertiz Tam Bir Takım Oyunudur.
8 Oto Ekspertiz Hizmetini Nereden Almalıyım?
9 Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto Ekspertiz Nedir?
Oto Ekspertiz kelimesi, Fransız kökenli olup ‘expert’ kelimesinden türemiştir. Bu kelime Türkçe’ye eksper olarak girmiş ve günlük kullanıma dahil olmuştur. Eksper, kelime anlamı açısından, belli başlı bir konu hakkında teknik bilgisi olan, uzman kişi anlamına gelmektedir. Eğer, oto ekspertiz nedir merak ediyorsanız, kısaca ikinci el araç alımında dikkat edilmesi gerekilen en önemli husustur denilebilir.

Oto Ekspertizde Ne Yapılır?


Oto Ekspertiz, aracın her açından incelenmesi ve kontrole tabi tutulması olarak tanımlayabiliriz. Bu inceleme içeriğinde, aracın motor mekanik kontrolleri başta olmak üzere, araç iç ve dış elektronik aksam teftişi, boya kontrolleri, mekanik alt kontroller, hasar kaydı durumu ve yasal sorgulamayla beraber test sürüşü girmektedir.

Bu kontrollerden önce tabii ki öncelikli olarak, satın alacağınız aracı, otomobili tanıyor olmanız gereklidir. Bu hem güvenli bir alışveriş gerçekleştirmek adına, hem de sürüş deneyiminden memnun kalmanız için gereklidir.

Neden Tüm Otomobil Alımlarında Oto Ekspertiz Yaptırılmalı?

el otomobil pazarında pek çok garip otomobil ilanı ile karşılaşabilirsiniz. Bunlar ‘doktordan yeni’, ‘bayandan az kullanılmış’ şeklinde ilanlar olabilir örneğin. Bu ilanlarla iddia edilmeye çalışılan şey, araç ile herhangi bir kaza yapılmadığı veya hasar kaydının bulunmadığıdır.
Tüm bakımlarının sorunsuz ve aksatılmadan gerçekleştiği söylenilen araçların, daha sonrasında tam tersi sonuçlarla karşılaşması durumu oldukça sık gerçekleşmektedir. Özellikle otomobil sektöründe yaşanan bu durum, bizler için, araç alım işlemlerini zorlaştırmaktadır.

Bu tarz ifadelere kesinlikle inanmamalı ve satın alacağınız aracı oto ekspertiz servisine tabi tutmalısınız. Her ne kadar, bazı satın alım durumlarında bir problem ile karşılaşılmasa da, satın aldığınız aracın onarılmış olma ihtimalini de göz önünde bulundurmalısınız. Oto ekspertiz ile tüm bunları detaylı bir şekilde öğrenebilmektesiniz

.

Oto Ekspertiz Aracıma Zarar Verir Mi?

Oto ekspertiz işlemi, yalnızca arabanızın detaylı olarak kontrolünü içermektedir. Aracınızın tüm sistemlerinin çalışma durumu test edilmek amacıyla yapılan işlemler dışında bir işlem yapılmayacaktır ve aracınız çalıştırılmayacaktır. Eğer endişe içerisinde iseniz söylemekte fayda var; oto ekspertiz aracınıza hiçbir şekilde zarar vermez, yalnızca kontrolünü sağlar.

Otomobil Alım Satım İşlemlerinde Sık Karşılaşılan Düzenbazlıklar?

Eğer internet üzerinden araç almayı düşünüyorsanız, satacağı aracı, aracın kilometresini düşürerek satmaya çalışanından tut da daha birçok türlü hile ile sizleri kandırmaya çalışacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Aracın hasar raporu dolu olduğu halde daha sonra onarıma sokarak size satmaya çalışacak kişiler ile de karşılaşabilirsiniz. Bu şekilde otomobil pazarında çeşit çeşit düzenbazlıklar düzenlenmektedir.

Bu düzenbazlıklar ile baş etmenin yolu oto ekspertiz işlemidir. Bazı alıcılar satın alacağı arabayı bir tanıdığına veya sanayiye göstermeyi tercih ediyor. Fakat unutulmaması gereken bir nokta var ki, o da, bu gibi durumlarda pek çok ayrıntının gözden kaçabileceği. Düzenli bir araba teftişi istiyorsanız ve satın alacağınız aracın güvenliğinden emin olmak istiyorsanız oto ekspertiz yaptırmalısınız.

Oto Ekspertize Dahil Olan Tüm Hizmetler
Oto ekspertiz adı altında yapılan birçok hizmet bulunmaktadır. Bunların tümü aracınızın kontrolü içindir.

Bu kontroller şunlardır;

Motor performans testi
Arıza tespit
Boya / Kaporta tespit
Süspansiyon testi
Alt kontrol testi
Fren testi
Yanal kayma testi
İç / Dış Ekspertiz testi
Son olarak sonuç veya ekspertiz raporu size teslim edilir.

Ziyaretçiler Bu Sayfayı İnceledi Neden Oto Ekspertiz Yaptırılmalı?

Tüm ekspertiz firmalarında işlemler bu şekilde gerçekleşmektedir. Eksik işlem alıyorsanız, destek aldığınız firmanın güvenilirliği hakkında şüpheye düşebilirsiniz. Almanız gereken ve ödemesini gerçekleştirdiğiniz tüm işlemler için yardım almakta diretmelisiniz.

Oto Ekspertiz Tam Bir Takım Oyunudur.

Aracınız ekspertiz işlemine girdiği andan itibaren sekreter, formen ve ustalar bir takım halinde hareket etmek ve karşılaşabilecekleri tüm problemlere hazırlıklı olmak durumundadırlar. Çalışan ekip birbirleri ile sürekli diyalog kurmalı ve uyum içerisinde olmalıdır. Ekip arasında hiçbir şekilde tartışma olmamalıdır.

Ayrıca araç ekspertize sokulduğu andan itibaren tüm güvenlik önlemleri, eksiksiz olacak şekilde alınmalıdır. En ufak kazaya tahammül edilmemelidir. Bu yüzden daha ciddi bir destek edinebilmek adına oto ekspertiz servisini alacağınız şirketin sertifikalı bir şirket olmasına dikkat etmelisiniz.

Oto Ekspertiz Hizmetini Nereden Almalıyım?

Otomobil pazarında olduğu gibi, oto ekspertiz hizmetinde de türlü düzenbazlıklar gerçekleşebiliyor. Bu yüzden yardım alacağınız firmanın güvenilir ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olduğundan emin olmalısınız. Şehrinizde otoexper.net Oto Ekspertiz Servisi var ise ilk tercihiniz olmalı. Profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlar ile hizmet veren şubelerimizin tümü TSE belgeli hizmet vermektedir.

Oto ekspertiz hizmetini alacağınız firma, en az aracınıza oto ekspertiz denetimi yaptırmanız kadar önemlidir. Bu yüzden herhangi bir firmayı tercih etmek yerine, araştırdığınız ve hizmet kalitelerinden emin olduğunuz firmayı tercih etmek sizin yararınıza olacaktır.

Oto Ekspertiz Fiyatları.

Oto ekspertiz fiyatları almak istediğiniz hizmete göre, aracınızın markası ve çeşidine göre değişebilmektedir. Örneğin yukarıda bahsedilen oto ekspertiz hizmetlerinden bazılarını almayarak, oto ekspertiz ücretinden kısabilirsiniz.

Ancak bu önerilmeyeceği gibi, aracınızın, yardım almak istemediğiniz kısmında daha sonra problemler ile karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda, siteler üzerinden oto ekspertiz kampanyalarına da göz atıp bunlar arasından istediğiniz paketi tercih edebilirsiniz. Pek çok oto ekspertiz bazlı internet sitesi, paketler aracılığı ile hizmet vermekte.

Satın alacağınız paket içerisindeki hizmetlerin neler olduğunu bilmek ve nasıl gerçekleştirileceğini öğrenmek, yine size kalıyor. Oto ekspertiz hizmeti iyi bir araştırma ile kolaylıkla ve güvenlikle gerçekleştirilebilecek, talep edilmesi basit bir hizmettir.

Etiketler; Esenler Ekspertiz, Esenler oto ekspertiz, Esenler otomobil ekspertiz, Esenler araba ekspertiz, Esenler computest, Esenler Dyno, Esenler motor testi, Esenler Expertiz, Esenler Kaporta boya testi, Esenler Mekanik ekspertiz, Esenler Oto Expertiz, Esenler Araç ekspertiz, oto ekspertiz Esenler,

Tıkla ara  ; +90 532 423 90 42

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Esenler Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;,

Birlik oto ekspertiz, Çifte Havuzlar oto ekspertiz, Davut Paşa oto ekspertiz, Fatih oto ekspertiz, Fevzi Çakmak oto ekspertiz, Havaalanı oto ekspertiz, Kazım Karabekir oto ekspertiz, Kemer oto ekspertiz, Menderes oto ekspertiz, Mimar Sinan oto ekspertiz, Namık Kemal oto ekspertiz, Nine Hatun oto ekspertiz, Oruçreis oto ekspertiz, Tuna oto ekspertiz, Turgut Reis oto ekspertiz, Yavuz Selim oto ekspertiz,

Güngören expertiz yapılan testler;
Oto Ekspertiz Testleri,
Motor Gücü Ölçüm,
Kaporta Boya Testi,
Fren Ölçüm Testi,
Süspansiyon Amortisör,
Yanal Kayma Tutuş,
Arıza Tespit Testi,
Motor Kulakçıkları,
Motor Yağ Kaçakları,
Şanzıman Kulakları kontrol,
Rot-Rotil Kontrolleri,
Ön Arka Balatalar,
Ön ve Arka Diskler,
Debriyaj Boşluğu,
Lastiklerin Durumu,
Yağ Hava Polen Filtre,
Egzoz Duman Kontrolü,
El Freni Çalışır Testi,
Debriyaj Hidrolik Testi,
Kavrama Kontrolü,
Benzin Depo Kontrolü,
Klima Gaz Kontrolü,

Esenler Oto ekspertiz Merkezi