Oto ekspertiz İstanbul

Oto ekspertiz İstanbul

Güngören Oto Ekspertiz Hizmeti

Oto Harita Oto Ekspertiz Hizmeti Randevu için arayınız
Hemen Randevu Alabilirsiniz!

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Oto Ekspertiz Tercih Etmenin Önemi

İkinci el almak isteyenler Oto Exper oto ekspertiz istanbul markası ile en doğru araçlara sahip olur. Bunun için güvenilir bir uzman görüşüne ulaşmak gerekir.

Oto ekspertiz istanbul analiz merkezi | Oto Harita Oto Ekspertiz

İstanbul Güngören’de 2.el Araç ekspertiz yaptırmayı düşünüyorsanız, tarafsız bir işlem için Oto harita ekspertiz firmasını ziyaret edin, İstanbul oto Ekspertizİstanbul EkspertizGüngören Araç Ekspertiz hizmeti, Oto Ekspertiz İstanbul, google aramaları ile sizlere bu makalemizde uzman ekip ve teknisyenler ile hizmet vermekteyiz. Araç alırken verdiğiniz paranın hakkını Tse garantili ekspertiz hizmeti yaparak veriyoruz.

Araç almak günümüzde insanların en çok zorlandığı konuların başında gelir. Büyük paralar ayrılarak alınan araçların istenilen kalitede olması istenir. Bu noktada da herkesin araç ve motor bilgisi aynı düzeyde değildir. Araç alırken bir uzman görüşüne başvurarak, araç ile ilgili her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz.

Oto Ekspertiz iStanbul Nerede?

İkinci el araçların incelemesini yapan oto ekspertizin görev tanımı pek çok kişi için merak edilir. Oto ekspertiz istanbul donanım ve estetik olarak araçların incelemesini yapan uzmandır. Bu nedenle de araç almak isteyenler mutlaka güvenilir bir uzmandan yardım almalıdır. Bu aşamada da firmamız size en kaliteli uzmanları sunar. Bilgi ve sunum yöntemi ile araçların ne gibi hasarı olduğunu ya da daha önceden oluşan kaza raporunun bilgisine de sahip olabilirsiniz.

Uzmanlar araçları incelediğinde size ayrıntılı bilgi sunar. Bu bilgiler ışığında da özellikle dışarıdan gözlemlenemeyen ancak ciddi sorun oluşturabilecek arızaların bilgisi de açığa çıkar. Ayrıca aracın hangi parçalarının değiştiğini hangi parçalarının da orijinal bir şekilde kaldığını oto ekspertiz İstanbul ile öğrenebilirsiniz. Böylece almak istediğiniz aracın gerçekten değeri ile ilgili kafanızda bir sorun da kalmaz. Aracınızı uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmak için ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

istanbul oto ekspertiz hizmetleri sizlere en iyi çalışmaları sunmaktayız.

2019 yılında çıkacak olan araç yasasına göre tüm araç alım satımları Noter üzerinden yapılacaktır.

Oto Harita oto Ekspertiz istasyonunda olması gereken cihaz listesi aşağıdadır;

1 Yanal kayma test cihazı,
Süspansiyon test cihazı,
3 Fren test cihazı, 3 kademeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre,
5 Lift Opsiyonel,
6 Boşluk test cihazı,
7 Arıza tespit cihazı,
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel,
9 Akü test cihazı,
10 Far ayar cihazı Opsiyonel,
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital,
12 Lastik basınç hava saati,
13 Boya kalınlık ölçme cihazı,
14 Kompresör ve şartlandırıcı,
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

 

Oto Harita firması ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir. Oto ekspertiz

Oto harita Güngören Ekspertiz firmamızda son sistem ekipman ile çalışmalar yapılmaktadır. Firmamızda siz çayınızı içerken ekip arkadaşlarımız aracınızı son sistem ekipmanlar ile analiz edip raporunu sizlere sunmaktadır.

Oto Harita Oto Ekspertiz Merkezi Randevu için arayınız
Hemen Randevu Alabilirsiniz!

Telefon :           +90 (212) 504 70 79

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42