Ekspertiz Hizmeti

Güngören Oto Ekspertiz Hizmeti

Oto Harita Oto Ekspertiz Hizmeti Randevu için arayınız
Hemen Randevu Alabilirsiniz!

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

e-mail ; otoharita@gmail.com

Güngören Ekspertiz Hizmeti | Oto Harita Oto Ekspertiz

İstanbul Güngören’de 2.el Araç ekspertiz yaptırmayı düşünüyorsanız, tarafsız bir işlem için Oto harita ekspertiz firmasını ziyaret edin, İstanbul Güngören oto Ekspertiz  hizmetiGüngören Ekspertiz hizmetiGüngören Araç Ekspertiz hizmeti, Güngören Oto Expertiz hizmeti, konusunda sizlere bu advertorial makalemizde uzman ekip ve teknisyenler ile hizmet vermekteyiz. Araç alırken verdiğiniz paranın hakkını garantili ekspertiz hizmeti yaparak veriyoruz.

Yerinde Oto Ekspertiz kısaca Mobil expertiz

 

İkinci el otomobil konusunda sizde oto ekspertiz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Eksper raporları sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

 

Oto ekspertiz hizmeti uygulamaları ile beraber ortaya çıkabilecek problemleri tamamen engelleyebiliyoruz. Yerinde yapılan uygulamalar ile beraber araç içerisinde ölçümleme ve raporlama hizmetlerini sunabiliyoruz. Profesyonel olarak eksper hizmetlerini sizlere veriyoruz. Personelini devamlı olarak eğiten, özelleşmiş profesyonel bir Oto eksper firma olarak yolumuza devam ediyoruz.

 

Dilediğiniz Zaman Ekspertiz Hizmeti

 

Oto ekspertiz hizmetlerinde sahip olduğu tecrübesi ve güvenilir hizmeti sayesinde Oto eksper firmamız her zaman adını duyurmaya devam etmektedir. Firmamız eksper firması olarak sizlere hizmet vermektedir. Kurulduğumuzdan beri eğitimli bulunan personeli ve oto ekspertiz işinde bulundurduğu tecrübesi ile beraber Oto Ekspertiz yeniliğini de eklemiştir.

 

Oto ekspertiz şirketimiz aracın bulunduğu yere ulaşarak yerinde teknik kontrolleri yapmaktadır. Firmamız ilk olarak araç satışı gerçekleştiren kişi ile iletişime geçer ve gerekli test ve ölçümleri yapar. Test ve ölçümler sizler için detaylı ve hatasız olarak bilgisayarlı sistem kullanılarak oluşturulur. Bu kontrolleri ekiplerimiz motorun mekanik aksam kontrolleri yaparak uygulamaktadır. Oto ekspertiz hizmeti her zaman detaylı ve garantili şekilde internet üzerinden sizlere oto ekspertiz raporu sunmaktadır. Oto eksper firmamız raporlama konusunda her zaman en kısa süre içerisinde siz değerli müşterilerimize detaylı raporunu sizlere verebilmektedir. Detaylar konusunda tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

istanbul oto ekspertiz hizmetleri sizlere en iyi çalışmaları sunmaktayız.

2019 yılında çıkacak olan araç yasasına göre tüm araç alım satımları Noter üzerinden yapılacaktır.

Oto Harita oto Ekspertiz istasyonunda olması gereken cihaz listesi aşağıdadır;

1 Yanal kayma test cihazı,
Süspansiyon test cihazı,
3 Fren test cihazı, 3 kademeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre,
5 Lift Opsiyonel,
6 Boşluk test cihazı,
7 Arıza tespit cihazı,
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel,
9 Akü test cihazı,
10 Far ayar cihazı Opsiyonel,
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital,
12 Lastik basınç hava saati,
13 Boya kalınlık ölçme cihazı,
14 Kompresör ve şartlandırıcı,
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

 

Oto Harita firması ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir. Oto ekspertiz

Oto harita Güngören Ekspertiz firmamızda son sistem ekipman ile çalışmalar yapılmaktadır. Firmamızda siz çayınızı içerken ekip arkadaşlarımız aracınızı son sistem ekipmanlar ile analiz edip raporunu sizlere sunmaktadır.

Oto Harita Oto Ekspertiz Merkezi Randevu için arayınız
Hemen Randevu Alabilirsiniz!

Telefon :           +90 (212) 504 70 79

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42