Güngören Ekspertiz

Güngören Oto Harita Ekspertiz

Oto Harita Oto Ekspertiz Merkezi Randevu için arayınız
Hemen Randevu Alabilirsiniz!

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

e-mail ; otoharita@gmail.com

Güngören Ekspertiz | Oto Harita Oto Ekspertiz

İstanbul Güngören’de 2.el Araç ekspertiz yaptırmayı düşünüyorsanız, tarafsız bir işlem için Oto harita ekspertiz firmasını ziyaret edin, İstanbul Güngören oto EkspertizGüngören EkspertizGüngören Araç Ekspertiz, Güngören Oto Expertiz, konusunda sizlere bu advertorial makalemizde uzman ekip ve teknisyenler ile hizmet vermekteyiz. Araç alırken verdiğiniz paranın hakkını garantili ekspertiz yaparak veriyoruz.

Mobil Eksper Hizmetleri

 

Oto Harita eksper raporlarını sunan uzman teknisyenlerimiz araçlarınızın tüm detaylarını sizlerle bir araya getirmektedir. Bilgisayar kullanılarak yapılan uygulamalar en doğru raporlama sistemi vermektedir.

 

Oto ekspertiz ekiplerimiz aracılığı ile doğru şekilde incelenerek ekspertiz raporlarını sunmaktadır. Uzman ekiplerimiz kısa sürede tüm araç detaylarını sunmaktadır. Hizmetlerimiz her zaman bilirkişi incelemeleri ile beraber gerçekleştirilmektedir.

 

Gezici oto eksper ile gerçekleştirilen inceleme, test ve kontrollerini kısa zamanda rapor haline sunuyoruz. İkinci el araç bilgiler konusunda müşteri destek hattını aradıktan sonra kolayca öğrenebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtikten sonra dilediğiniz size özel ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bizlerle irtibata geçerek oto Harita ekspertiz ekibimizi aracın yer aldığı adrese yönlendiriyoruz.

 

İstediğiniz Yere Eksper Hizmeti

Yerinde oto eksper hizmetleri sayesinde detaylı raporlara kolayca ulaşabilirsiniz. Özel eğitimler ve sertifika programları sayesinde firmamız ekiplerinin eğitimini güncel bir şekilde tutmaktadır. Firmamız eksper uygulamalarında kalite ve güvence sunmaktadır. Şirketimiz her yere ekspertiz hizmeti vermektedir. Oto ekspertiz hizmetlerinde işinin ehli yer almayan kişilere kesinlikle eksper talebinde bulunmamalısınız. Her zaman sizlere profesyonel ekspertiz servislerini sunabiliyoruz. Firmamız eksper raporu konusunda en son teknolojiyi takip ederek bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Şirketimiz siz değerli müşterilerimize her durumda en kaliteli hizmeti vermektedir. Araçlarınız konusunda detaylı bilgileri bizlerden kolayca öğrenebilirsiniz. Günümüzde pek çok eksper hizmeti vermeye çalışmaktadır. Fakat doğru hizmet vermemektedir. Bu nedenle bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

istanbul oto ekspertiz hizmetleri sizlere en iyi çalışmaları sunmaktayız.

2019 yılında çıkacak olan araç yasasına göre tüm araç alım satımları Noter üzerinden yapılacaktır.

Oto Harita oto Ekspertiz istasyonunda olması gereken cihaz listesi aşağıdadır;

1 Yanal kayma test cihazı,
Süspansiyon test cihazı,
3 Fren test cihazı, 3 kademeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre,
5 Lift Opsiyonel,
6 Boşluk test cihazı,
7 Arıza tespit cihazı,
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel,
9 Akü test cihazı,
10 Far ayar cihazı Opsiyonel,
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital,
12 Lastik basınç hava saati,
13 Boya kalınlık ölçme cihazı,
14 Kompresör ve şartlandırıcı,
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

Oto Harita firması ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertizhizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir. Oto ekspertiz

Oto harita Güngören Ekspertiz firmamızda son sistem ekipman ile çalışmalar yapılmaktadır. Firmamızda siz çayınızı içerken ekip arkadaşlarımız aracınızı son sistem ekipmanlar ile analiz edip raporunu sizlere sunmaktadır.

Oto Harita Oto Ekspertiz Merkezi Randevu için arayınız
Hemen Randevu Alabilirsiniz!

Telefon :           +90 (212) 504 70 79

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42