İstanbul Güngören Oto Ekspertiz

İstanbul Güngören Oto ekspertiz

 

Oto Ekspertiz Kontrolleri

Uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilecek olan oto ekspertiz kontrolleri ikinci el araç almak isteyenlerin araçlara dair daha fazla bilgiye sahip olmasını sağlamaktadır. Bilgisayar kullanılarak gerçekleştirilecek olan uygulamalar kısa sürede elde edilecek olan raporlar üzerinden istediğiniz bilgilere ulaşım arada sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmekte olan firma profesyonel tarafsız hizmet sağlamaktadır.

Araçlarda hasar kaydı olup olmadığını, parça değişimi yapılıp yapılmadığının veya boyama olup olmadığının belirlenebilmesi için TSE garantili makine ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Uzman teknisyenler tarafından yapılacak olan Güngören oto ekspertiz çalışmaları dahilinde gerekli test ve incelemeler tamamlanarak istediğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır. Kısa sürede tamamlanacak olan çalışmaların ardından raporlar hazırlanmaktadır.

Sizde garantili bir şekilde ekspertiz yaptırmak istiyorsanız en yakın ekspertiz olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Hafta sonu oto ekspertiz hizmeti tarafımızdan uzman ekiplerce sağlanmaktadır.

Araç ekspertiz Güngören

 

 

Güngören oto expertiz merkezi olarak aracınıza değer veriyoruz. BAkırköy oto expertiz sırasında yapılan full ekspertiz fiyatı paket işlemi aşağıda belirtilmiştir. Zeytinburnu ekspertiz

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 • Obd  Cihaz ile Aracın Elektronik Hataları kontrolü
 • Lift üzerinde Alt Kontroller,
 • Lift üzerinde Ön Takım Başlık Kontrolleri,
 • Kaporta Kontrolü,
 • Boya Kontrolü,
 • Fren Testi,
 • Süspansiyon Testi,
 • Yanal Kayma Testi,
 • Lift Üzerinde Yürüyen Aksam Kontrolleri,
 • Lastik Kontrolleri,
 • İç Ekspertiz kontrolü,
 • Dış ekspertiz kontrolü,
 • Kaporta Değişen Kontrolleri,
 • Mekanik Durum ve Mekanik Aksamların Kontrolü,
 • DYNO Motor Testi,
 • Conta Kaçak testi, – isteğe bağlı.

OtOExper.net İstanbul Ekipmanları Araç ekspertiz Merkezi. İstanbul Güngörende hizmet sağlamaktayız.

Adres : 
Akıncılar Mahallesi Çukurova Sk. No:27 Güngören – İSTANBUL

istanbul Güngören Oto ekspertiz hizmeti kaliteli ve güvenli bir şekilde en son teknoloji makinalar kullanılarak verilmektedir.

istanbul Güngören oto ekspertiz, Güngörende oto expertiz, soğanlı oto expertiz, ekpertiz, Güngören oto ekspertiz, bakırköy oto ekspertiz, bahçelievler oto ekspertiz, akıncılar oto ekspertiz, güven oto ekspertiz, Gençosman oto ekspertiz, Yavuzselim oto ekspertiz, veliefendi oto ekspertiz, Yeni mahalle oto ekspertiz, güneştepe ekspertiz, kirazlı ekspertiz, davutpaşa ekspertiz, haznedar ekspertiz, merter expertiz, ekspertiz raporu, ekspertiz nedir, ekspertiz nerede yapılır, en yakın ekspertiz, neden ekspertiz yaptırmalıyım, 2. el oto, 2. el otomobil, 2. el araç, 2. el araç almak, 2. el alım satım, hasar kaydı, araç sigortası, hurda araç, pert araç, araç almak, araç satmak, en ucuz ekspertiz, en hızlı ekspertiz, en güvenilir ekspertiz, araç kontrolü, 2. el araç almak istiyorum, ekspertiz nerede yaptırılır, ekspertiz zorunlu mudur, en ayrıntılı ekspertiz, oto rapor, kasko, kaporta ekspertiz, şase ekspertiz, kaza ekspertiz, airbag ekspertizi, trafik kazası ekspertizi, tampon ekspertizi, raporlu oto ekspertiz, jet oto ekspertiz, yeni oto ekspertiz, dyno oto ekspertiz, bakırköy oto pazarı, açık oto pazarı, sibop ekspertizi, fsm oto ekspertiz, alt mekanik kontrol ekspertizi, dış ekspertiz, iç ekspertiz, motor ekspertizi, şanzıman ekspertizi, süspansiyon ekspertizi, yanal kayma ekspertizi, Audi Oto Ekspertiz, Bmw Oto Ekspertiz, Chevrolet Oto Ekspertiz, Citroen Oto Ekspertiz, Dacia Oto Ekspertiz, Suzuki Oto Ekspertiz, Fiat Oto Ekspertiz, Ford Oto Ekspertiz, Honda Oto Ekspertiz, Hyundai Oto Ekspertiz, Kia Oto Ekspertiz, Mazda Oto Ekspertiz, Mercedes Benz Oto Ekspertiz, Nissan Oto Ekspertiz, Opel Oto Ekspertiz, Peugeot Oto Ekspertiz, Renault Oto Ekspertiz, Seat Oto Ekspertiz, Skoda Oto Ekspertiz, Toyota Oto Ekspertiz, Volkswagen Oto Ekspertiz, Volvo Oto Ekspertiz, passat oto ekspertiz, megane oto ekspertiz, polo oto ekspertiz,

Güngören