Mobil oto ekspertiz

Mobil oto ekspertiz

Mobil oto Ekspertiz Kolaylığı

Mobil ekspertiz kolaylığı sayesinde birçok kişi ikinci el araç alım satımında güven duyarak aldığı aracın detaylarını biliyor.

Tıkla ara ; 05324239042

 

Bulunduğunuz şehirde ne olursa olsun güvenli bir oto alışverişi yapmanız için  mobil ekspertiz ekspertiz hizmetini ayağınıza getiriyor. Birçok ihtiyacınızın karşılanması için mobil ekspertiz hizmeti alarak hem başka şehre gitmeden hem de alacağınız aracın kalitesinden emin olarak ürün alabilirsiniz.

Aradığınız aracın fiyatı, hasarı ve tamir durumu gibi birçok özelliğini öğrenmek istediğinizde mobil uzmanların raporlarını bekleyerek güvenli bir alım yapabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde beğendiğiniz aracın kalitesinden emin olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Aklınızda hiçbir şüphe kalsın istemiyorsanız mutlaka uzmanlarımızı ziyaret ederek araç muayenesi olan ekspertiz hizmetimizden yararlanın. Ne aldığınızı bilerek aracınızı satın alın. Uzun süre kullanacağınız bir araç arayışınız varsa zaten mutlaka detaylı bir inceleme yapmalısınız.

Pratik Oto Muayenesi

İkinci el otonuzun tüm çalışır aksamlarının kontrol edilmesi ve incelenmesi sonucu ederinde mi alıp sattığınızı öğrenmek için Mobil oto ekspertiz kontrolleri yaptırarak aracın olduğu şehre gitmeye gerek kalmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kafanızda şüphe kalmadan ikinci el araç almak isterseniz, mutlaka ziyaret etmeniz gereken kişiler biz olacağız. Siz yerinizden bile kalkmadan aracınızı detaylı bir biçimde muayene edecek uzmanlarımız size tüm sorunları anlatacaktır. Araç muayenesi diğer detaylar söz konusu olduğunda güvenecek bir kişi bulamıyorsanız bırakın uzmanlarımız size yardım etsin.

Oto Harita Oto Ekspertiz istasyonunda olması gereken cihaz listesi aşağıdadır;

1 Yanal kayma test cihazı
Süspansiyon test cihazı
3 Fren test cihazı, 3 kademeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre
5 Lift Opsiyonel
6 Boşluk test cihazı
7 Arıza tespit cihazı
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel
9 Akü test cihazı
10 Far ayar cihazı Opsiyonel
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital
12 Lastik basınç hava saati
13 Boya kalınlık ölçme cihazı
14 Kompresör ve şartlandırıcı
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

Ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir. Mobil oto ekspertiz

Mobil araç ekspertiz, Mobil ekspertiz, Mobil ekspertis, İstanbul Mobil Ekspertiz, Mobil Ekspertiz, Mobil Expertiz, Mobil oto Expertiz, Mobil oto ekspertiz,