Oto ekspertiz Güngören Otoexper.net

Oto ekspertiz Güngören Otoexper.net

Oto ekspertiz Güngören

2015 yılından beri Otomobil sektöründe sizlere en kalitesini sunuyoruz,  2.El Aracınızı Alıp Satmadan Önce Ekspertiz İçin Doğru Adres Otoexper.net Oto Ekspertiz, İstanbul Güngören’de 2.el Araç ekspertiz yaptırmayı düşünüyorsanız, tarafsız bir işlem için Oto harita ekspertiz firmasını ziyaret edin, İstanbul Güngören Oto EkspertizGüngören EkspertizGüngören Araç Ekspertiz, Güngören Oto Expertiz, konusunda sizlere bu advertorial makalemizde uzman ekip ve kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Araç alırken verdiğiniz paranın hakkını garantili oto ekspertiz yaparak veriyoruz.

Tıkla ara ; 05324239042

Sizlere Araçınızda ki Boya Kaporta ile alakalı kısa bilgilendirme yapacağız.

Güngören Kaporta Boya Testi

Kaportalar araçların hem görselliği hem de dayanıklılığı için oldukça önemlidir. Bu yüzden de alınan araçlarda öncelikle kaporta boya testi işlemleri kesinlikle yapılmalı ve araçlardaki sorunlar en ince ayrıntısına kadar gün yüzüne çıkartılmaktadır.

Kaporta boya incelemeleri çok hassas cihazlar ile yapılmaktadır. Araç üzerinde herhangi bir boya varsa en ince detayına kadar çıkartılmakta ve rapor edilmektedir.

Güngören Boya Ve Kaporta Kontrolleri

Özellikle de ikinci el araçlarda yapılacak olan bu testler sayesinde araçların daha önceden kazaya karışıp karışmadığı belirlenmektedir. Her zaman için büyük bir avantaj sağlayacak olan boya kaporta testi ile alacağınız aracın sağlamlığını da ölçmüş olacaksınız.

Araçlarda uygulanacak olan bu testler ve kontroller sonucunda aracın en sağlam hali ortaya çıkartılacağı gibi aynı zamanda araçların hasar durumları veya sağlamlık durumları da belirlenmiş olacaktır.

Güngören Kaporta Boya Kontrollü Ne İşe Yarar?

Birçok açıdan avantaj sağlayacak olan kaporta boya kontrolü işlemleri ile hiçbir zaman size sonradan sorun çıkartacak olan araçları almaz ve her zaman için de en çok avantaj sağlayan araçları almış olursunuz.

istanbul oto ekspertiz hizmetleri sizlere en iyi çalışmaları sunmaktayız.

2019 yılında çıkacak olan araç yasasına göre tüm araç alım satımları Noter üzerinden yapılacaktır.

Oto Harita oto Ekspertiz istasyonunda olması gereken cihaz listesi aşağıdadır;

1 Yanal kayma test cihazı,
Süspansiyon test cihazı,
3 Fren test cihazı, 3 kademeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre,
5 Lift Opsiyonel,
6 Boşluk test cihazı,
7 Arıza tespit cihazı,
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel,
9 Akü test cihazı,
10 Far ayar cihazı Opsiyonel,
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital,
12 Lastik basınç hava saati,
13 Boya kalınlık ölçme cihazı,
14 Kompresör ve şartlandırıcı,
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

Oto Harita firması ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertizhizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir. Oto ekspertiz

Oto harita firmamızda son sistem ekipman ile çalışmalar yapılmaktadır. Firmamızda siz çayınızı içerken ekip arkadaşlarımız aracınızı son sistem ekipmanlar ile analiz edip raporunu sizlere sunmaktadır.