Kamyonet oto ekspertiz

Kamyonet oto ekspertiz

Oto harita Araba Ekspertiz | İstanbulda Hayalinizdeki 2.el aracın garantili eksperi.

İstanbul Güngören’de Kamyonet araç ekspertiz yaptırmayı düşünüyorsanız ve tarafsız bir işlem için Oto harita Kamyonet ekspertiz konusunda firmamızı ziyaret edin, İstanbul Kamyonet EkspertizKamyonet EkspertizKamyonet Araç Ekspertiz, Kamyonet Expertiz, konusunda sizlere bu makalemizde uzman ekip ve kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğiniz binlerce paranın hakkını garantili ekspertiz yaparak veriyoruz.

Tıkla ara ; 05324239042

Kamyonet araç ekspertiz, Kamyonet ekspertiz, Kamyonet ekspertis,İstanbul Kamyonet Ekspertiz, Kamyonet Ekspertiz, Kamyonet Expertiz, Kamyonet oto Expertiz, Kamyonet oto ekspertiz,

Kamyonet Ekspertiz Nedir?

 

Şüphe içinde kalınan ikinci el araba alışverişinde ekspertiz son derece önemli bir yer edinmiş durumdadır.

 

İkinci el alırken aracın kamyonet ekspertiz kontrolü son derece önemlidir. Araçtaki tüm detayların ortaya çıkması ve herhangi bir sorunun olup olmadığının tespit edilmesi için aracın orijinal servisine muayene ettirme şansı yoksa ekspertiz kontrolü kurtarıcı oluyor.

 

Aracın motor bölümü, boya, kaporta, elektronik, alt kısım, ön düzen, fren ve süspansiyon bölümleri kontrol edilir. Size kaşeli ve imzalı rapor verilerek aracın durumunu öğrenmeniz sağlanır. Uzman ekspertizler hem ekonomik hem de hızlı çözümler almak istediğinizde kolaylık sağlar.

 

Mesela almak istediğiniz aracın başında olmadığınız durumlarda ekspertizlerimiz sizin için çalışır ve sonucu imzalı kaşeli olarak kargoyla size iletir. Böylece aracı alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

 

Kamyonet Mobil Ekspertiz

 

Araç almak istiyor ama araçlardan hiç ama hiç anlamıyorsanız bir bilenden yardım istemeniz gerekir. Biz size mobil oto ekspertiz hizmeti veriyoruz ve aracınızla ilgili detayları öğrenmenizi sağlıyoruz.

 

Öncelikle randevu talebi oluşturmak için bizi arıyorsunuz ve ödeme işlemi sonrası ekspertiz sürecine başlıyoruz. Bu süreçte motor bölümünde kompresyon testi, vuruntu ve üfleme kontrolü, egzos duman kontrolü, motor yağı kontrolü, soğutma kontrolü yapılır. Elektronik kontrol aşamasında ise Airbag, ABS, klima, otomatik şanzıman, parça, podye ve marşipiyel gibi alanlar kontrol edilir. Aracınızın altı üstü detaylı olarak kontrol edilir ve sonuç size ayrıntılı olarak teslim edilir.

Oto Harita Oto Ekspertiz istasyonunda olması gereken cihaz listesi aşağıdadır; (TS13805 Ek A)

1 Yanal kayma test cihazı
Süspansiyon test cihazı
3 Fren test cihazı, 3 kademeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre
5 Lift Opsiyonel
6 Boşluk test cihazı
7 Arıza tespit cihazı
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel
9 Akü test cihazı
10 Far ayar cihazı Opsiyonel
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital
12 Lastik basınç hava saati
13 Boya kalınlık ölçme cihazı
14 Kompresör ve şartlandırıcı
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

Ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir. Mobil oto ekspertiz