Tozkoparan Oto ekspertiz

Tozkoporan Oto ekspertiz

İstanbul Güngören’de 2.el Araç ekspertiz yaptırmayı düşünüyorsanız, tarafsız bir işlem için Oto harita ekspertiz firmasını ziyaret edin, İstanbul Tozkoparan Oto EkspertizGüngören EkspertizGüngören Araç Ekspertiz, Güngören Oto Expertiz, konusunda sizlere bu advertorial makalemizde uzman ekip ve kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Araç alırken verdiğiniz paranın hakkını garantili ekspertiz yaparak veriyoruz.

Tıkla ara ; 05324239042

Pazar Günü Açık Ekspertiz,

Pazar Günü Açık Oto Ekspertiz İstanbul

 

Oto Ekspertiz Yaptırmadan Araç Almayın

Sıfır araç almayı herkes ister ama çok yüksek olan vergiler buna engel olur. Tozkoparan Oto ekspertiz ile ikinci el araç alırken de sıfır araç alır gibi güvende olabilirsiniz.

Araç alışverişinde emin olarak ikinci el bir araç almanın yolu oto ekspertiz yaptırmaktan geçiyor. Oto ekspertiz yapmadan araç alınmaması gerektiğini ifade eden uzmanlar, aracın güvenli biçimde alınması için mutlaka bir uzman ekspertiz yardımı almanız gerekiyor.

Oto ekspertiz kullanarak ihtiyacınız olan aracın sağlık durumu öğrenebilirsiniz. Yani düşünün, ameliyatları, kullandığı reçeteler ve tedavi yöntemlerini öğreneceğiniz bu hizmet, size aracınızın eğrisini doğrusunu anlatacaktır. İçiniz rahat bir biçimde araç almak istediğinizde oto ekspertizinizi yaptırarak detayları öğrenebilirsiniz.

Araç alım satımında ihtiyacınız olan güveni elde edebileceğiniz firmamıza her zaman mobil ekspertiz ve oto ekspertiz konusunda güvenebilirsiniz.

 

Mobil Ekspertiz de Var

 

İkinci el oto alırken bir diğer husus da aracın farklı bir şehirde olması ve sizin bu aracı görmek için boş yere bu şehre gitmenize gerek olmamasıdır. Aracınızı alırken mobil ekspertiz kontrolleri yaptırarak aracın olduğu şehre gitmeye gerek kalmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

İkinci el de olsa aldığınız aracın tüm sorunlarını öğrenmek için mobil ekspertizleri kullanabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde mobil ekspertizler aracılığıyla alacağınız araca güvenebilirsiniz.

Firmamız mobil ekspertiz hizmetiyle size ihtiyacınız olan aracın tüm özelliklerini rapor olarak sunacak, içiniz rahat bir biçimde ikinci el aracınızı satın alabileceksiniz.

istanbul oto ekspertiz hizmetleri sizlere en iyi çalışmaları sunmaktayız.

2019 yılında çıkacak olan araç yasasına göre tüm araç alım satımları Noter üzerinden yapılacaktır.

Oto Harita oto Ekspertiz istasyonunda olması gereken cihaz listesi aşağıdadır;

1 Yanal kayma test cihazı,
Süspansiyon test cihazı,
3 Fren test cihazı, 3 kademeli ani fren, el freni testi, lastik frenleri,
4 Dinamometre,
5 Lift Opsiyonel,
6 Boşluk test cihazı,
7 Arıza tespit cihazı,
8 Fren hidrolik test cihazı Opsiyonel,
9 Akü test cihazı,
10 Far ayar cihazı Opsiyonel,
11 Lastik diş derinlik ölçer dijital,
12 Lastik basınç hava saati,
13 Boya kalınlık ölçme cihazı,
14 Kompresör ve şartlandırıcı,
15 Takım arabası (Temel el alet seti ile)

 

Oto Harita firması ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertizhizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir.  Oto ekspertiz

Oto harita firmamızda son sistem ekipman ile çalışmalar yapılmaktadır. Firmamızda siz çayınızı içerken ekip arkadaşlarımız aracınızı son sistem ekipmanlar ile analiz edip raporunu sizlere sunmaktadır.